sophos_authorized_training_center_web-rgb

Security made simple

W ramach oficjalnego, polskiego Centrum Treningowego SOPHOS, nasi specjaliści szkolą inżynierów, architektów i użytkowników końcowych, którzy zajmują się obsługą, wdrażaniem i konfiguracją rozwiązań Security marki SOPHOS. Dzielimy się doświadczeniem i wiedzą nabytą przez lata pracy z bezpieczeństwem sieci, poświadczoną licznymi certyfikatami i setkami przeszkolonych osób.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą najbliższych szkoleń.

Prowadzący:
Marek Dalke
Certyfikowany Architekt & Trener SOPHOS
Łukasz Naumowicz
Certyfikowany Architekt & Trener SOPHOS
SFM-Screen
Sophos XG Firewall Certified Engineer
Poznań, 5-6 czerwca 2018

Kurs dedykowany dla Partnerów Sophos, którzy chcą spełnić wymagania Sophos Partner Program, zgodnie z którym liczba certyfikowanych osób podnosi rangę statusu partnerskiego. Zapraszamy osoby techniczne, które zajmować będą się demonstrowaniem i testowym wdrażaniem rozwiązania Sophos XG Firewall.

Szkolenie techniczne skupiające się na rozwiązaniu do ochrony sieci, prezentujące jego główne cechy techniczne, możliwości konfiguracyjne jak i wyróżniki na tle konkurencji. Zdobyta podczas kursu wiedza pozwala na przygotowanie wstępnego projektu, prezentację działającego rozwiązania jak i wykonanie prostego wdrożenia u klienta. Kurs ma charakter warsztatu.