sophos-logo-low
qnap
dahua
xopero_logo bez tła
cyberpower
kingston
NAKIVO_HighResLogo_blue_1200x200
“Spotkanie ciekawe, formuła i agenda pozwalająca zapoznać się z portfolio najciekawszych produktów z zakresu bezpieczeństwa i przechowywania danych producentów znajdujących się w ofercie FEN. Niewątpliwą zaletą jest mocne nastawienie na prezentację produktów na żywo i interakcja z uczestnikami spotkania.”
Łukasz Bageński, Asseco Data Systems S.A.

TECH meets 2017/18 to już 3 seria spotkań z partnerami FEN i przedstawicielami producentów wiodących marek Security, Storage i Surveillance w Polsce. Mamy za sobą już 14 udanych konferencji i ponad 400 uczestników, którzy mieli okazję zdobyć nową wiedzę techniczną, handlową i rzeczowo porozmawiać o tym jak rozwinąć swój biznes.

Gorąco zapraszamy na nowe wydanie TECH meets, jeszcze ciekawsze i jeszcze bardziej rozbudowane. Mamy nowych producentów: Dahua – wiodący producent kamer i sprzętu do monitoringu oraz NAKIVO – oprogramowanie backup zoptymalizowane pod kątem zabezpieczenia maszyn wirtualnych. Stawiamy jeszcze mocniej na prezentacje live demo, zwiększamy nacisk na solidną porcję wiedzy.

Niezmiennie oprócz części prezentacyjnej oferujemy możliwość rozmowy w mniej formalnej atmosferze podczas wieczornego spotkania.

W tym sezonie mamy 7 miast i 50 miejsc dla partnerów w każdej z lokalizacji. Zachęcamy do szybkiej rejestracji i upewnienia się, że nie zabraknie miejsca właśnie dla Ciebie.

Cykl wydarzeń objęty patronatem czasopisma CRN
CRN_PATRONAT
Zakulisowe rozmowy z przedstawicielami producenta
Nowości techniczne i sprzedażowe
Wspólna praca nad rozwojem Twojej oferty
Miasta i terminy
Poznań - 12 października 2017
Szczecin - 26 października 2017
Gdańsk - 23 listopada 2017
Lublin - 18 stycznia 2018
Warszawa - 22 lutego 2018