W jaki sposób pozbyć się okablowania i bezprzewodowo przesyłać obraz w salach konferencyjnych?
Webinar poświęcony największemu problemowi sal konferencyjnych
Nasz specjalista od rozwiązań audiowizualnych doradzi:
W jaki sposób oszczędzić na sali konferencyjnej z bezprzewodową transmisją obrazu.

Nowoczesne sale konferencyjne borykają się z dużym problemem: szpetnymi, wszechobecnymi kablami, które utrudniają pracę i wygodną prezentację. W firmach mnożą się metry kabli VGA, HDMI, dziesiątki przejściówek, generując koszty i trwoniąc czas pracowników.

Okazuje się, że profesjonalne rozwiązanie dedykowane salom konferencyjnym, które umożliwi bezprzewodową transmisję obrazu wcale nie musi być drogie, a dzięki swoim możliwościom znacznie ułatwi współpracę. Prelegenci wreszcie będą w stanie skupić się na prezentowanych treściach zamiast poszukiwał rozwiązania na mnożące się problemy techniczne.

Podczas spotkania dowiemy się o:

  • Największych problemach nowoczesnych sal konferencyjnych.
  • Jak oszczędzić pieniądze na instalacji salki konferencyjnej.
  • Prostym i nowoczesnym rozwiązaniu do bezprzewodowej transmisji obrazu.
  • Specjalnej ofercie dla uczestników webinaru.

Zapraszamy!

Prowadzący
Adrian Zawiaczyński
Specjalista od rozwiązań audiowizualnych w FEN

Adrian na codzień obcuje z najnowszymi rozwiązaniami w dziedzinie AudioVideo. Zarządza produktami marek wePresent, Cypress, Qniq w porfolio FEN.

Za pośrednictwem szerokiego wachlarza rozwiązań AV, Adrian potrafi zaproponować produkty często szyty na miarę, potrzebny do konkretnego wdrożenia i spełniający wszystkie wymagania. Nie inaczej jest z salami konferencyjnymi, które wyposażone z pomocą portfolio FEN wchodzą na wyższy poziom zarówno pod kątem ergonomii, jak i estetyki.