Wakacyjne Warsztaty

– Uporządkuj swoje dane na wakacje –

W lipcu i sierpniu zapraszamy na serię webinarów, podczas których skupimy się na porządkowaniu zasobów plikowych na urządzeniach QNAP.

Na czterech spotkaniach przedstawimy Wam szczegółowo możliwości aplikacji:

File Station 

21.07.2022, godz. 09:45

File Station, aplikacja dzięki której każdy z użytkowników może mieć dostęp online do plików na NASie, bez konieczności mapowania folderu współdzielonego. Pokażemy funkcje podstawowe i bardziej zaawansowane jak edycja plików pakietu MS Office bezpośrednio składowanych na QNAP czy szyfrowanie plikowe.

QSirch

28.07.2022, godz. 09:45

Qsirch, to silnik wyszukiwania, dzięki któremu łatwiej odnajdziesz dane na swoim urządzeniu NAS. Wyszukiwanie pełnotekstowe w dokumentach, przeszukiwanie obrazów i ich kategoryzacja pod kątem zawartości czy wyszukiwanie zdjęć na interaktywnej mapie to tylko niektóre z jego funkcji.

Qfiling

18.08.2022, godz. 09:45

Qfiling, to narzędzie umożliwiające automatyzację procesów porządkowania danych na NASach QNAP. Rozmiar, data, właściwości plików to tylko niektóre parametry, na podstawie których Qfiling może porządkować dane, przeprowadzać ich kompresję, szyfrowanie lub konwersje.

Hybrid Backup Sync

25.08.2022, godz. 09:45

HBS, czyli centrum backupu na QNAP to aplikacja pozwalająca na backup i synchronizacje danych w obrębie NASa, pomiędzy różnymi urządzeniami, ale również do chmury. Opowiemy jakie są różnice między backupem, a synchronizacją oraz pokażemy, jak utworzyć przestrzeń do składowania danych i przykładowe zadanie.

Prowadzący
Image
Łukasz Naumowicz
Inżynier QNAP @ FEN
Doświadczony inżynier i trener związany z Konsorcjum FEN od ponad 15 lat. Na co dzień pomaga naszym partnerom w doborze sprzętu i testach, a także wspiera ich w zagadnieniach technicznych.
Image
Mateusz Łuka
Product Manager QNAP @ FEN
Specjalista od sprzedaży rozwiązań QNAP od ponad 6 lat. Dzięki styczności z wieloma rodzajami wdrożeń: od najmniejszych, po duże rozwiązania przemysłowe, ma doświadczenie, którym chętnie dzieli się podczas szkoleń i rozmów z partnerami.
Zainteresowało Cię to spotkanie?
Jesteśmy przekonani, że zaciekawią Cię inne materiały na naszym kanale YT oraz na blogu:
Zasady rejestracji:

Wypełnij formularz i prześlij zgłoszenie rejestracyjne. Otrzymasz maila z linkiem umożliwiającym dostęp do webinarów.
*pola oznaczone gwiazdką i zgody są obowiązkowe

Jeżeli mail nie trafił do Twojej skrzynki odbiorczej, sprawdź folder SPAM.

Przed każdym webinarem dostaniesz dodatkowe powiadomienie z linkiem. Warto skorzystać z pliku kalendarzowego i dodać spotkania do Twojego terminarza oraz z opcji ustawienia przypomnienia na platformie YouTube.

Zarejestruj się:

  Imię*

  Nazwisko*

  Adres email*

  Nazwa firmy*

  Telefon

  Zaznacz zgody, by zakończyć rejestrację:

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Konsorcjum FEN Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (ul. Czarnkowska 13, 60-415 Poznań) moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, nazwy firmy, numeru telefonu, adresu e-mail w celach związanych z uczestnictwem w wydarzeniu.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Konsorcjum FEN Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (ul. Czarnkowska 13, 60-415 Poznań) moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, nazwy firmy, numeru telefonu, adresu e-mail, w celu przekazywania informacji poszkoleniowych, informacji o innych szkoleniach organizowanych przez Konsorcjum FEN Sp. z o.o. oraz informacji handlowych.