WWQ
ON-LINE

Wakacyjne Warsztaty QNAP

QNAP-ATC

Wakacyjne Warsztaty QNAP

Wakacyjne, techniczne spotkania z rozwiązaniami QNAP. Sesje online są bezpłatne i prowadzone przez FEN,  jedyne w Polsce Autoryzowane Centrum Treningowe QNAP. Poznaj nasze możliwości i przekonaj się jak możemy pomóc Twojej firmie.

Prowadzący:
Łukasz Milic
Presales Engineer QNAP / Xopero
Grzegorz Bielawski
QNAP Country Manager
Poznaj QNAP QTS  4.2
Cykl zakończony

Poznaj możliwości systemu operacyjnego QTS dla rozwiązań NAS QNAP. Zobacz, jak łatwo przygotować urządzenie do pracy i jakie dodatkowe możliwości oferują urządzenia firmy QNAP.

ov-1f-slide-4
ov-3f-img
Twój QNAP – Twoja przestrzeń – Twoja kontrola
Cykl zakończony

Sprawdź, jak skonfigurować przestrzeń dyskową dla swoich potrzeb i jak wykorzystać zaawansowane możliwości, które oferują urządzenia QNAP.

Nagranie - Migracja RAID1 do RAID5
Bezpieczeństwo danych z QNAP
Cykl zakończony

Backup, replikacja, synchronizacja – urządzenia QNAP pozwalają na bezpieczne przechowywanie Twoich danych. Sprawdź, jak możesz sprawić, że Twoje dane będą jeszcze bezpieczniejsze.

ov-4f-img
ov-6f-img-1
Wirtualizacja QNAP
Cykl zakończony

Urządzenia QNAP nie tylko pozwalają na integrację z zaawansowanymi systemami wirtualizacji, takimi jak Microsoft Hyper-V czy Vmware, ale oferują również unikalne możliwości tworzenia i uruchamiania maszyn wirtualnych bezpośrednio na urządzeniu.

Twoje dane zawsze dostępne – myQNAPcloud
Cykl zakończony

Gdziekolwiek jesteś, Twoje dane są z Tobą. Poznaj rozwiązanie myQNAPcloud i zobacz, jak może pomoc Ci w codziennej pracy.

ov-5f-img
ov-3f-img (1)
QNAP – (nie)zwykły NAS
Cykl zakończony

QNAP to nie tylko dysk sieciowy, ale również zaawansowany system monitoringu video. Poznaj możliwości QNAP w połączeniu z kamerami IP.

QNAP multimedia center
Cykl zakończony

Urządzenia QNAP mogą być wykorzystywane nie tylko w firmach jako miejsce przechowywania plików. Zobacz, jak QNAP może zastąpić komputer oraz stać się sieciowym centrum multimediów.

ov-2f-img