Wakacyjne Warsztaty Synology 2
Xmas Edition
Wypełnij formularz i odbierz materiały

Wakacyjne Warsztaty Synology 2 Xmas Edition to dodatkowe spotkanie z cyklu wakacyjnego, które było poświęcone metodom rozwiązywania najczęściej pojawiających się niedogodności w urządzeniach NAS. Każdy spotkał się zapewne z takimi zagwozdkami podczas codziennej pracy z NASami dlatego też warto z technicznego punktu widzenia przyjrzeć się tym zagadnieniom i pojawiającym się komunikatom.

Spotkanie odbyło się w formie webinaru 15 grudnia 2020 – zapraszamy do odebrania kompletu materiałów ze spotkania.

Agenda spotkania:
1. Zapobieganie potencjalnym awariom i problemom z wydajnością NAS

Ile razy zdarzyła się Tobie sytuacja zaniku prądu i problemów z tym wynikających? Dobrałeś sprzęt i podczas montażu/konfiguracji coś nie działa? W tym module zostaną zaprezentowane informacje mające na celu uniknięcie potencjalnych problemów z wydajnością i awarii oraz zabezpieczenie się przed nimi.

2. Zrozumienie sygnałów dźwiękowych / wizualnych

NAS wydaje dziwne dzięki, diody migają? Ale przecież wszystko działa jak należy, więc o co chodzi? Na to i inne pytania odpowie ta część wydarzenia.

3. Rozwiązywanie typowych problemów z NAS

„Dziwny” komunikat o błędzie przestrzeni dyskowej? Zamontowałeś sprzęt i się nie uruchamia? Usługi sieciowe działają wolno? NAS nie jest widoczny w sieci? Kupiłeś nowsze urządzenie i chcesz zmigrować dane ze starszego? W tej części wyjaśnimy jak prawidłowo interpretować pojawiające się komunikaty, pokażemy metody diagnostyki sprzętu, wskażemy jak rozwiązać problemy sieciowe oraz przedstawimy metody migracji danych na inne urządzenie Synology.

4. Jak otworzyć zgłoszenie do pomocy technicznej?

Przeszukałem stronę Synology, przeczytałem samouczki i w dalszym ciągu nie mogę znaleźć rozwiązania problemu, co zrobić? Wskażemy jak w prosty sposób można utworzyć zgłoszenie pomocy technicznej oraz gdzie uzyskać wsparcie przy pojawieniu się dodatkowych pytań.

Prowadzący
Maciej Cenkier
Product Manager Storage at FEN

Odpowiedzialny za rozwiązania IP Surveillance, Routing & Switching i Storage w tym Synology. Przez ostatnie lata prowadził i realizował projekty dla największych firm branży sektora energetycznego, retail i transportu.

Łukasz Skibiński
Synology Engineer @ FEN

Dedykowany inżynier Synology w FEN, który świadczy wsparcie techniczne oraz prowadzi szkolenia z zakresu rozwiązań Synology i monitoringu wizyjnego.

Zasady rejestracji:

By odebrać materiały po webinarze Synology, należy wypełnić formularz i zaznaczyć zgody na komunikację.

*Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe

Po przesłaniu formularza rejestracyjnego, na podany adres mailowy trafi wiadomość z kompletem materiałów: prezentacją, nagraniem i kompletem odpowiedzi na pytania.

Odbierz materiały