WWS_logo_wht
Wakacyjne Warsztaty Synology 2
Bezpłatny cykl online - zarejestruj się i odbierz komplet materiałów

Wakacyjne Warsztaty Synology 2, to kontynuacja cyklu spotkań online, podczas których umożliwiamy unikalne spotkanie ze specjalistą i trenerem rozwiązań Synology. Podczas spotkań prezentowane są możliwości urządzeń i sposoby konfiguracji pozwalające na wykorzystanie 100% dostępnych narzędzi.

Każdej sesji towarzyszyła możliwość zadawania pytań, na które odpowiedzi trafiają wraz z podsumowaniem i nagraniem spotkania do kompletu materiałów możliwych do pobrania.

Zapraszamy do rejestracji i odebrania materiałów!

Cykl, złożony z 8 spotkań, doceniony został przez blisko 1700 zarejestrowanych uczestników!

Tematy nagrań:
(kliknij i przejdź do pełnego opisu)
Hello Synology – przegląd produktów oraz wprowadzenie do DSM

Podczas tego webinaru poznasz portfolio produktowe Synology. Omówimy zarówno modele konsumenckie, jak i biznesowe oraz pokażemy podstawową konfigurację systemu Synology DSM obejmującą między innymi tworzenie użytkowników i grup, rodzaje dostępu zdalnego czy mapowanie udziałów sieciowych. 

Synology Backup – wydajne rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych

Uczestnicząc w tym spotkaniu zobaczysz jak duże możliwości daje Ci Synology pod kątem robienia backupuPoznasz zasadę backupu 3-2-1 oraz dowiesz się jak ją zrealizować z pomocą Synology NAS. Przedstawimy takie pakiety jak Active Backup for BusinessHyper Backup oraz Snapshot Replication. 

Synology Co-Action – współpraca w firmie

Na tym spotkaniu dowiesz się w jaki sposób Synology pomoże Ci we współpracy firmowej i nie tylko. Omówimy między innymi sposoby wymiany i udostępniania plików oraz korzystanie z folderów zespołu. Pokażemy jak tworzyć i edytować pliki dokumentów, arkuszy kalkulacyjnych czy prezentacji ze slajdami, a także wiele innych ciekawych funkcji. 

Synology Network – rozwiązania sieciowe dla wymagających

Podczas tego webinaru poznasz rozwiązania sieciowe Synology oraz system Synology SRM. Dowiesz się jak skonfigurować sieć lokalną oraz sieć gościa na routerze SynologyDowiesz się między innymi jak tworzyć profile użytkowników, jak analizować ruch w siecia także jak utworzyć bezpieczny tunel VPN. Na koniec pokażemy również sieć mesh zbudowaną z kilku urządzeń sieciowych Synology. 

Synology Surveillance – intuicyjna stacja monitoringu IP

Podczas tej sesji zobaczysz jak zrobić z Synology intuicyjną stację monitoringu wizyjnego. Poznasz możliwości aplikacji Surveillance Station, zobaczysz jak podłączać kamery oraz konfigurować wykrywanie zdarzeń. Poznasz rozwiązania sztucznej inteligencji zaimplementowane w modelu DVA3219, a także pomiar temperatury z wykorzystaniem Synology NAS. 

Partnerem technologicznym tego webinaru jest Dahua Technology Poland. 

Synology High Availability – wysoka dostępność

Na tym webinarze dowiesz się jakie wyróżniamy rodzaje wysokiej dostępności w Synology. Zobaczysz konfigurację klastra wysokiej dostępności z dwóch urządzeń z wykorzystaniem szybkiego połączenia heartbeat, a także konfigurację serwera Synology NAS posiadającego dwa kontrolery. 

Synology Virtualization – serwer NAS jako środowisko wirtualizacyjne

Podczas tego spotkania zobaczysz jak stworzyć środowisko wirtualizacyjne na Synology NAS. Dowiesz się jak stworzyć klaster maszyn wirtualnych za pomocą pakietu Virtual Machine Manager Pro. Pokażemy Ci również jak takie maszyny backupować oraz jak robić migawki takich maszyn. Na koniec przedstawimy odtwarzanie takiej maszyny.

Synology Welcome DSM 7.0 – nowy system, nowe możliwości 

A na deser chyba największa gratka. Będziesz miał niesamowitą okazję, żeby pierwszy raz w Polsce zobaczyć na żywo live demo nowego systemu Synology DSM 7.0. Dowiesz się jakie zmiany zaszły w porównaniu do DSM 6.2, poznasz nową aplikację Active Insight i kilka innych nieznanych dotąd feature’ów.

Prowadzący
Maciej Cenkier
Product Manager Storage at FEN

Odpowiedzialny za rozwiązania IP Surveillance, Routing & Switching i Storage w tym Synology. Przez ostatnie lata prowadził i realizował projekty dla największych firm branży sektora energetycznego, retail i transportu.

Kamil Łuczak
Synology Sales Engineer @ FEN

Specjalizuje się w sprzedaży projektowej Synology. Dzięki wiedzy technicznej oraz umiejętnościom handlowym  wraz z partnerami zapewnia wsparcie na każdym etapie projektu.

Łukasz Skibiński
Synology Engineer @ FEN

Dedykowany inżynier Synology w FEN, który świadczy wsparcie techniczne oraz prowadzi szkolenia z zakresu rozwiązań Synology i monitoringu wizyjnego.

Zasady rejestracji:

By odebrać komplet materiałów z Wakacyjnych Warsztatów Synology 2, należy wypełnić formularz i zaznaczyć zgody na komunikację.

*Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe

Po przesłaniu formularza rejestracyjnego, na podany adres mailowy trafi wiadomość z linkami do materiałów. W przypadku braku otrzymania wiadomości warto sprawdzić folder SPAM.

Rejestracja

  Imię*

  Nazwisko

  Adres email*

  Nazwa firmy

  Telefon

  Relacja*

  Używam SynologySprzedaję SynologyInteresuję się Synology

  Typ użytkownika*

  FirmaOsoba prywatna

  Zaznacz zgody, by zakończyć rejestrację:

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Konsorcjum FEN Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (ul. Czarnkowska 13, 60-415 Poznań) moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, nazwy firmy, numeru telefonu, adresu e-mail w celach związanych z uczestnictwem w wydarzeniu.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Konsorcjum FEN Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (ul. Czarnkowska 13, 60-415 Poznań) moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, nazwy firmy, numeru telefonu, adresu e-mail, w celu przekazywania informacji poszkoleniowych, informacji o innych szkoleniach organizowanych przez Konsorcjum FEN Sp. z o.o. oraz informacji handlowych.