WEBINAR
co-piszczy-w-qnap
Cykl 5 darmowych webinarów o nowościach QNAP
Ty decydujesz o czym bedziemy mówić!
Co piszczy w QNAP?
Kolejne spotkanie 15 czerwca 2021, godzina 10:00
qnap-grey

W trakcie webinaru będzie możliwość zadawania pytań z których po zakończeniu wydarzenia będziemy tworzyć listę pytań i odpowiedzi i przesyłać je na Wasze adresy podane podczas rejestracji.

Jeżeli nie możesz uczestniczyć w wydarzeniu w podanych poniżej terminach, zarejestruj się, aby otrzymać komplet materiałów tj. prezentację, nagranie oraz listę pytań i odpowiedzi.

Pamiętasz cykl „Powrót do Szkoły QNAP”? Pytaliśmy między innymi o to, jakich informacji oczekujecie na kolejnych wydarzeniach, które będziemy organizować, zebraliśmy dzięki temu wiele pomysłów na kolejne aktywności – natomiast nie będziemy ich jeszcze zdradzać, no może poza tematem pierwszego webinaru 😉

Zapraszamy na cykl 5 webinarów pod tytułem: „Co piszczy w QNAP?”. Każde spotkanie będzie miało indywidualny charakter, opowiemy Wam o nowościach w ofercie QNAP które pojawiły się w ostatnim czasie, nie tylko sprzętowych, ale również wybranych aplikacjach czy oprogramowaniu, a w części demo zaprezentujemy wybraną funkcję lub sposób na rozwiązanie problemu, który możecie napotkać w Waszym urządzeniu. Podczas spotkań będzie możliwość proponowania tematów na kolejne wydarzenia, każdorazowo temat kolejnego spotkania będziemy ogłaszać na aktualnym wydarzeniu.

voucher_CoPiszczyWqnap

Warto wziąć udział nie tylko ze względu na wiedzę, którą możecie zdobyć, ale również ze względu na nagrody, które dla Was przygotowaliśmy – tym razem będzie nietypowo, bo nagrodą będą vouchery na całodniowe szkolenie online organizowane przez FEN poświęcone rozwiązaniom QNAP. Warunkiem zdobycia nagrody będzie zebranie frekwencji na poziomie minimum 60% oraz udzielenie odpowiedzi, na pytanie które zadamy podczas ostatniej sesji w naszym cyklu – 3 najciekawsze i najtrafniejsze odpowiedzi zostaną nagrodzone.

產品圖_TS-h3088XU-RP_front
Termin: 23.02.2021 Godzina: 10:00
Propozycje rozwiązań QNAP na 2021 rok. Demo:  Migracja danych między różnymi systemami i urządzeniami QNAP.

Na pierwszym spotkaniu przyjrzymy się jak wygląda oferta QNAP na rok 2021, porównamy najpopularniejsze systemy plików wykorzystywane ogólnie w rozwiązaniach NAS, a w trakcie demo pokażemy na co zwrócić uwagę podczas migracji danych między różnymi urządzeniami lub systemami od QNAP, jest to jedno z pytań z którym dość często się spotykamy.

qmiro_front
Termin: 30.03.2021 Godzina: 10:00
Sieć WLAN bez barier, poznajcie Qmiro.
Demo:  Metody rozszerzania pamięci masowej w QNAP.

W pierwszej części naszego spotkania przedstawimy urządzenia QMiro, zaawansowane punkty dostępowe z obsługą technologii mesh, czyli bezprzewodowych połączeń pomiędzy kolejnymi punktami, co znacznie upraszcza proces tworzenia sieci bezprzewodowych w domach i biurach o większej powierzchni.

Część druga poświęcona będzie rozbudowie urządzeń QNAP o dodatkową przestrzeń dyskową, za pomocą dedykowanych półek oraz mechanizmów migracji grup RAID online, w trakcie sesji nie zabraknie demo z konfiguracji wybranych funkcji w tym zakresie.

boxafe2
Termin: 27.04.2021 Godzina: 10:00
Boxafe czyli po co i jak zabezpieczyć dane z usług MS 365 i Google Workspace. Demo: Integracja z AD, użytkownicy i uprawnienia.

W trakcie spotkania dowiecie się dlaczego należy chronić dane nawet jeżeli korzystacie z zewnętrznych usługodawców i środowisk jak Goolge Workspace lub Microsoft 365 oraz pokażemy jak to zrobić bez dodatkowych licencji na urządzeniach QNAP.

Druga część spotkania poświęcona będzie uprawnieniom w dostępie do danych i integracji QNAP z Active Directory.

qvr_pro_elite
Termin: 25.05.2021 Godzina: 10:00
QVR Pro i QVR Elite
Demo: QNAP jako serwer monitoringu wizyjnego

Nasze czwarte spotkanie poświęcone będzie rozwiązaniom do monitoringu wizyjnego IP, omówimy aplikacje QVR Pro oraz QVR Elite i pokażemy w praktyce jak wykorzystać QNAPa jako rejestrator z zaawansowanymi funkcjami, w tym analityką obrazu wideo.

qsync
Termin: 15.06.2021 Godzina: 10:00
Prywatna chmura w oparciu o Qsync5.0, z trybem synchronizacji wybiórczej.
Demo: Przełączniki wirtualne i zarządzanie siecią.

W trakcie ostatniej sesji naszego cyklu „Co Piszczy w QNAP?” przyjrzymy się możliwością prywatnej chmury od QNAP opartej na aplikacji Qsync w wersji 5.0. Nowa wersja wnosi szereg udogodnień, w tym oczekiwaną przez niektórych synchronizację wybiórczą umożliwiając ograniczenie miejsca wykorzystywanego na stacjach klienckich.
W drugiej części naszego spotkania na prośbę jednego z uczestników przyjrzymy się dokładniej konfiguracji sieci i przełączników wirtualnych na urządzeniach QNAP.

Prowadzący
Lukasz_N
Łukasz Naumowicz
Sales Engineer QNAP at FEN

Certyfikowany architekt i trener z ponad 10-letnim doświadczeniem w branży IT.

Na przestrzeni lat specjalizował się w różnych rozwiązaniach od sieci LAN/WLAN przez rozwiązania bezpieczeństwa, aż po systemy magazynowania i ochrony danych, co pozwala mu spojrzeć na aktualne potrzeby i problemy z szerszej perspektywy i dobrać optymalne rozwiązanie.

Mateusz_L
Mateusz Łuka
Product Manager QNAP at FEN

Specjalista od sprzedaży rozwiązań QNAP od ponad 5ciu lat. Dzięki styczności z wieloma rodzajami wdrożeń: od najmniejszych, po duże rozwiązania przemysłowe, ma doświadczenie, którym chętnie dzieli się podczas szkoleń i rozmów z partnerami.

Zasady rejestracji:

Wypełnij formularz i prześlij zgłoszenie rejestracyjne. Otrzymasz maila z przyciskiem potwierdzającym rejestrację.
*pola oznaczone gwiazdką i zgody są obowiązkowe

Jeżeli mail nie trafił do Twojej skrzynki odbiorczej, sprawdź folder SPAM.

Po potwierdzeniu rejestracji otworzy się strona, na której znajdziesz indywidualny link dostępu do webinarów. Najlepiej zachować go na przyszłość.

Zarejestruj się:

Imię*

Nazwisko*

Adres email*

Nazwa firmy

NIP

Telefon

Relacja*
 Używam QNAP Sprzedaję QNAP Potrzebuję pomocy w doborze QNAP

Typ użytkownika*
 Firma Osoba prywatna

Zaznacz zgody, by zakończyć rejestrację:

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Konsorcjum FEN Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (ul. Czarnkowska 13, 60-415 Poznań) moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, nazwy firmy, NIP, numeru telefonu, adresu e-mail w celach związanych z uczestnictwem w wydarzeniu.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Konsorcjum FEN Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (ul. Czarnkowska 13, 60-415 Poznań) moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, nazwy firmy, NIP, numeru telefonu, adresu e-mail, w celu przekazywania informacji poszkoleniowych, informacji o innych szkoleniach organizowanych przez Konsorcjum FEN Sp. z o.o. oraz informacji handlowych.