WEBINAR
co-piszczy-w-qnap
Cykl 5 darmowych webinarów o nowościach QNAP
Ty decydujesz o czym bedziemy mówić!
Co piszczy w QNAP?
Cykl zakończony. Pobierz materiały:
qnap-grey

W trakcie webinaru będzie możliwość zadawania pytań z których po zakończeniu wydarzenia będziemy tworzyć listę pytań i odpowiedzi i przesyłać je na Wasze adresy podane podczas rejestracji.

Jeżeli nie możesz uczestniczyć w wydarzeniu w podanych poniżej terminach, zarejestruj się, aby otrzymać komplet materiałów tj. prezentację, nagranie oraz listę pytań i odpowiedzi.

Pamiętasz cykl „Powrót do Szkoły QNAP”? Pytaliśmy między innymi o to, jakich informacji oczekujecie na kolejnych wydarzeniach, które będziemy organizować, zebraliśmy dzięki temu wiele pomysłów na kolejne aktywności – natomiast nie będziemy ich jeszcze zdradzać, no może poza tematem pierwszego webinaru 😉

Zapraszamy na cykl 5 webinarów pod tytułem: „Co piszczy w QNAP?”. Każde spotkanie będzie miało indywidualny charakter, opowiemy Wam o nowościach w ofercie QNAP które pojawiły się w ostatnim czasie, nie tylko sprzętowych, ale również wybranych aplikacjach czy oprogramowaniu, a w części demo zaprezentujemy wybraną funkcję lub sposób na rozwiązanie problemu, który możecie napotkać w Waszym urządzeniu. Podczas spotkań będzie możliwość proponowania tematów na kolejne wydarzenia, każdorazowo temat kolejnego spotkania będziemy ogłaszać na aktualnym wydarzeniu.

voucher_CoPiszczyWqnap

Warto wziąć udział nie tylko ze względu na wiedzę, którą możecie zdobyć, ale również ze względu na nagrody, które dla Was przygotowaliśmy – tym razem będzie nietypowo, bo nagrodą będą vouchery na całodniowe szkolenie online organizowane przez FEN poświęcone rozwiązaniom QNAP. Warunkiem zdobycia nagrody będzie zebranie frekwencji na poziomie minimum 60% oraz udzielenie odpowiedzi, na pytanie które zadamy podczas ostatniej sesji w naszym cyklu – 3 najciekawsze i najtrafniejsze odpowiedzi zostaną nagrodzone.

產品圖_TS-h3088XU-RP_front
Termin: 23.02.2021 Godzina: 10:00
Propozycje rozwiązań QNAP na 2021 rok. Demo:  Migracja danych między różnymi systemami i urządzeniami QNAP.

Na pierwszym spotkaniu przyjrzymy się jak wygląda oferta QNAP na rok 2021, porównamy najpopularniejsze systemy plików wykorzystywane ogólnie w rozwiązaniach NAS, a w trakcie demo pokażemy na co zwrócić uwagę podczas migracji danych między różnymi urządzeniami lub systemami od QNAP, jest to jedno z pytań z którym dość często się spotykamy.

qmiro_front
Termin: 30.03.2021 Godzina: 10:00
Sieć WLAN bez barier, poznajcie Qmiro.
Demo:  Metody rozszerzania pamięci masowej w QNAP.

W pierwszej części naszego spotkania przedstawimy urządzenia QMiro, zaawansowane punkty dostępowe z obsługą technologii mesh, czyli bezprzewodowych połączeń pomiędzy kolejnymi punktami, co znacznie upraszcza proces tworzenia sieci bezprzewodowych w domach i biurach o większej powierzchni.

Część druga poświęcona będzie rozbudowie urządzeń QNAP o dodatkową przestrzeń dyskową, za pomocą dedykowanych półek oraz mechanizmów migracji grup RAID online, w trakcie sesji nie zabraknie demo z konfiguracji wybranych funkcji w tym zakresie.

boxafe2
Termin: 27.04.2021 Godzina: 10:00
Boxafe czyli po co i jak zabezpieczyć dane z usług MS 365 i Google Workspace. Demo: Integracja z AD, użytkownicy i uprawnienia.

W trakcie spotkania dowiecie się dlaczego należy chronić dane nawet jeżeli korzystacie z zewnętrznych usługodawców i środowisk jak Goolge Workspace lub Microsoft 365 oraz pokażemy jak to zrobić bez dodatkowych licencji na urządzeniach QNAP.

Druga część spotkania poświęcona będzie uprawnieniom w dostępie do danych i integracji QNAP z Active Directory.

qvr_pro_elite
Termin: 25.05.2021 Godzina: 10:00
QVR Pro i QVR Elite
Demo: QNAP jako serwer monitoringu wizyjnego

Nasze czwarte spotkanie poświęcone będzie rozwiązaniom do monitoringu wizyjnego IP, omówimy aplikacje QVR Pro oraz QVR Elite i pokażemy w praktyce jak wykorzystać QNAPa jako rejestrator z zaawansowanymi funkcjami, w tym analityką obrazu wideo.

qsync
Termin: 15.06.2021 Godzina: 10:00
Prywatna chmura w oparciu o Qsync5.0, z trybem synchronizacji wybiórczej.
Demo: Przełączniki wirtualne i zarządzanie siecią.

W trakcie ostatniej sesji naszego cyklu „Co Piszczy w QNAP?” przyjrzymy się możliwością prywatnej chmury od QNAP opartej na aplikacji Qsync w wersji 5.0. Nowa wersja wnosi szereg udogodnień, w tym oczekiwaną przez niektórych synchronizację wybiórczą umożliwiając ograniczenie miejsca wykorzystywanego na stacjach klienckich.
W drugiej części naszego spotkania na prośbę jednego z uczestników przyjrzymy się dokładniej konfiguracji sieci i przełączników wirtualnych na urządzeniach QNAP.

Prowadzący
Lukasz_N
Łukasz Naumowicz
Sales Engineer QNAP at FEN

Certyfikowany architekt i trener z ponad 10-letnim doświadczeniem w branży IT.

Na przestrzeni lat specjalizował się w różnych rozwiązaniach od sieci LAN/WLAN przez rozwiązania bezpieczeństwa, aż po systemy magazynowania i ochrony danych, co pozwala mu spojrzeć na aktualne potrzeby i problemy z szerszej perspektywy i dobrać optymalne rozwiązanie.

Mateusz_L
Mateusz Łuka
Product Manager QNAP at FEN

Specjalista od sprzedaży rozwiązań QNAP od ponad 5ciu lat. Dzięki styczności z wieloma rodzajami wdrożeń: od najmniejszych, po duże rozwiązania przemysłowe, ma doświadczenie, którym chętnie dzieli się podczas szkoleń i rozmów z partnerami.

Zasady rejestracji:

By odebrać materiały szkoleniowe, wypełnij formularz i zaznacz wymagane zgody. Komplet materiałów: nagrania, prezentacje i odpowiedzi na pytania trafią bezpośrednio na wskazaną skrzynkę mailową.

*Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe

Po przesłaniu formularza rejestracyjnego, na podany adres mailowy trafi wiadomość z linkami dostępu do materiałów. W przypadku braku otrzymania wiadomości warto sprawdzić folder SPAM.

Zarejestruj się i odbierz materiały:

Imię*

Nazwisko*

Adres email*

Nazwa firmy

NIP

Telefon

Relacja*
 Używam QNAP Sprzedaję QNAP Potrzebuję pomocy w doborze QNAP

Typ użytkownika*
 Firma Osoba prywatna

Zaznacz zgody, by zakończyć rejestrację:

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Konsorcjum FEN Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (ul. Czarnkowska 13, 60-415 Poznań) moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, nazwy firmy, NIP, numeru telefonu, adresu e-mail w celach związanych z uczestnictwem w wydarzeniu.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Konsorcjum FEN Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (ul. Czarnkowska 13, 60-415 Poznań) moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, nazwy firmy, NIP, numeru telefonu, adresu e-mail, w celu przekazywania informacji poszkoleniowych, informacji o innych szkoleniach organizowanych przez Konsorcjum FEN Sp. z o.o. oraz informacji handlowych.