WEBINAR
Nakivo Backup&Replication 10.1
Ochrona danych klasy enterprise z wykorzystaniem istniejącej infrastruktury - oszczędność kosztów i czasu pracy

Serdecznie zapraszamy na webinar poświęcony jednemu z najszybciej rozwijających się rozwiązań do ochrony danych w środowiskach wirtualnych i fizycznych, czyli Nakivo Backup&Replication. Podczas naszego wydarzenia opowiemy o tym jak wykorzystać istniejącą infrastrukturę, ograniczyć koszty backupu i jednocześnie oszczędzić czas administratora. Dla klientów nie znających Nakivo nie zabraknie wprowadzenia, a dla już wykorzystujących to rozwiązanie informacji o najnowszych funkcjonalnościach, które pojawiły się w ostatnich wersjach oprogramowania takich jak backup do chmury Wasabi, backup OneDrive w MS365 oraz integracja z HPE StorOnce.

Oprócz prezentacji w trakcie wydarzenia pokażemy Wam jak zarządzanie Nakivo wygląda w praktyce, ze szczególnym uwzględnieniem wbudowanych mechanizmów Site Recovery oraz technologii Physical2Virtual umożliwiającej natychmiastowe odtwarzanie maszyn fizycznych w środowisku wirtualnym.

O NAKIVO

Nakivo to amerykański producent wysokiej klasy rozwiązań do backupu dla platform fizycznych, wirtualnych i chmurowych.  Zwycięzca w kategoriach “Best of VMworld 2018” oraz Gold Award for Data Protection,  jeden z 3 finalistów „Best of VMworld 2020”. Przez 20 kolejnych kwartałów firma notuje ponad dwu cyfrowy wzrost, a jednocześnie może pochwalić się 5 gwiazdkowymi recenzjami i satysfakcją klientów ze świadczonych usług supportu na poziomie  97,3%.

Prowadzący
Lukasz_N
Łukasz Naumowicz
Certyfikowany Inżynier NAKIVO @ FEN

Certyfikowany architekt i trener z ponad 10 letnim doświadczeniem.  Specjalista w zakresie Storage, Security i WLAN.