Jak zarabiać na zsynchronizowanym bezpieczeństwie od Sophos?
Weź udział w naszym webinarium i dowiedz się jak skutecznie sprzedawać zsynchronizowane bezpieczeństwo od Sophos.
30 sierpnia 2018, godz. 10:00
Zapraszamy na webinarium

Przyszłością rynku zabezpieczeń jest integracja. Administratorzy sieci obsługują dzisiaj od kilku do kilkunastu rozwiązań pełniących funkcje ochrony dla infrastruktury informatycznej naszych organizacji. Programy anty wirusowe, urządzenia UTM, bramy dla poczty i serwerów webowych, platformy dla urządzeń mobilnych czy moduły anty spamowe stanowią odpowiedź na zaledwie część wyzwań współczesnego IT.

Jeśli każde z tych rozwiązań pochodzi od innego Producenta, powstaje pytanie – jak sprawić by te wszystkie światy ze sobą rozmawiały?

Partnerzy Sophos znają odpowiedź na to pytanie – dołącz do grona wyspecjalizowanych Resellerów technologii Synchronized Security. Weź udział w naszym webinarium i dowiedz się jak skutecznie sprzedawać zsynchronizowane bezpieczeństwo od Sophos. Zarejestruj się już teraz.

Paulina Skrzypińska
Product Manager Security

Od początku kariery związana z bezpieczeństwem IT. Certyfikowany inżynier VMware i Sophos, pracowała jako wdrożeniowiec rozwiązań Enterprise Mobile Management i UTM/Next Generation Firewall.

W FEN zajmuje się zarządzaniem produktami Security, w tym rozwojem marek Sophos i iStorage. Organizatorka szkoleń ATC Sophos w FEN.

30 sierpnia 2018, godz. 10:00