Webinar Zyxel USG FLEX
23 września 2020, godz. 10:00
[ult_buttons btn_title=”Zarejestruj się” btn_link=”url:%23rejestracja|||” btn_align=”ubtn-center” btn_size=”ubtn-custom” btn_width=”350″ btn_height=”60″ btn_title_color=”#ffffff” btn_bg_color=”#d71934″ btn_bg_color_hover=”rgba(12,2,2,0.64)” btn_icon_pos=”ubtn-sep-icon-at-left” btn_border_style=”solid” btn_border_size=”2″ btn_radius=”10″ btn_font_family=”font_family:Lato|font_call:Lato|variant:regular” btn_font_style=”font-weight:normal;font-style:normal;” btn_font_size=”20″]

Nowa seria bram Zyxel USG FLEX została zbudowana w oparciu o elementy konstrukcyjne umożliwiające osiągnięcie do 1,25 razy większej wydajności zapory i 5-krotnego wzrostu wydajności UTM. 

Zapory sieciowe USG FLEX zapewniają większą wydajność i funkcjonalność przy elastycznych opcjach licencjonowania. Dedykowana małym i średnim firmom seria pomaga zapewnić ciągłość prowadzenia biznesu poprzez zabezpieczenie danych sieciowych i umożliwienie pracownikom zdalnego dostępu do zasobów firmowych.

Prowadzący
alek_s180
Aleksander Styś
VAR Account Manager
alek_t180
Aleksander Turski
Sales Engineer
MaciejC_S180
Maciej Cenkier
Product Manager Zyxel @ FEN
Zasady rejestracji:

By zarejestrować się na webinar Zyxel, należy wypełnić pola w formularzu rejestracyjnym i zaznaczyć zgody na komunikację.

*Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe

Po przesłaniu formularza rejestracyjnego, na podany adres mailowy trafi wiadomość z potwierdzeniem rejestracji. Należy kliknąć w przycisk potwierdzający. W przypadku braku otrzymania wiadomości warto sprawdzić folder SPAM.

Na stronie potwierdzającej rejestrację (po kliknięciu przycisku) pojawi się link umożliwiający dostęp do sesji. Warto go zapisać, w razie gdyby powiadomienia o webinarze nie dotarły na wskazaną skrzynkę.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu pod tym adresem lub z pomocą ikonki Messenger znajdującej się w dolnym prawym roku tej strony.

Rejestracja

  Imię*

  Nazwisko*

  Adres email*

  Nazwa firmy

  Telefon

  Zaznacz zgody, by zakończyć rejestrację:

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Konsorcjum FEN Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (ul. Czarnkowska 13, 60-415 Poznań) moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, nazwy firmy, numeru telefonu, adresu e-mail w celach związanych z uczestnictwem w wydarzeniu.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Konsorcjum FEN Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (ul. Czarnkowska 13, 60-415 Poznań) moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, nazwy firmy, numeru telefonu, adresu e-mail, w celu przekazywania informacji poszkoleniowych, informacji o innych szkoleniach organizowanych przez Konsorcjum FEN Sp. z o.o. oraz informacji handlowych.