CYKL WEBINARÓW
QuTS Hero w praktyce
Poświęcony konfiguracji najnowszego i najbardziej elastycznego systemu dostępnego w rozwiązaniach QNAP!
f02-img

Konsorcjum FEN, największy dystrybutor QNAP w Polsce zaprasza na cykl webinarów poświęconych najnowszemu i według nas najbardziej elastycznemu systemowi operacyjnemu od QNAP czyli QuTS Hero!

Jeżeli zastanawiasz się, który system operacyjny od QNAP jest odpowiedni dla Twojego środowiska zapraszamy do zapoznania się z przygotowanym przez nas artykułem i nagraniem, dowiesz się z niego jakie cechy wspólne i różnice mają poszczególne z systemów dostępne w NASach i macierzach tego producenta. Znajdziesz w nim również mnóstwo materiałów dotyczących najpopularniejszego systemu QTS.

Podczas tego cyklu spojrzymy na QuTS Hero od strony praktycznej, a zainteresowanych systemem od strony teoretycznej zapraszamy do obejrzenia naszego poprzedniego webinaru.

Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą QNAP skontaktuj się z nami: storage@fen.pl

Cykl złożony z 3 spotkań:
(osobna rejestracja na każde spotkanie)
Sesja 1 – Pierwsze uruchomienie i bezpieczeństwo.

Omówimy inicjalizację urządzenia, nowy układ pul pamięci w oparciu o dyski SSD i dyski twarde oraz dodatkowe opcje zarządzania przestrzenią dyskową, skonfigurujemy dostępne w systemie zabezpieczenia.  

Sesja 2 – Pojemny magazyn danych

Omówimy udostępnianie plików i korzyści wynikające z zastosowania deduplikacji. Wykorzystamy protokół SMB, udostępnianie danych z wykorzystaniem przeglądarki przez File Station, szyfrowanie plikowe QENC oraz prywatną chmurę QSync.

Sesja 3 – Element sieci SAN

Krok po kroku od konfiguracji sieci, przez konfiguracją środowiska wirtualnego, aż do utworzenia maszyn wirtualnych pokażemy, jak można wykorzystać QNAPy z QuTS Hero i ich unikalne cechy w środowisku Vmware.

Prowadzący
Lukasz_N
Łukasz Naumowicz
Certyfikowany Inżynier QNAP @ FEN

Certyfikowany architekt i trener z ponad 10 letnim doświadczeniem.  Specjalista w zakresie Storage, Security i WLAN.

Zasady rejestracji:

By odebrać nagrania z webinaru QuTS Hero, należy wypełnić pola w formularzu rejestracyjnym i zaznaczyć zgody na komunikację.

*Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe

Po przesłaniu formularza rejestracyjnego, na podany adres mailowy trafi wiadomość z kompletem materiałów. W przypadku braku otrzymania wiadomości warto sprawdzić folder SPAM.

Odbierz nagrania

  Imię*

  Nazwisko*

  Adres email*

  Nazwa firmy

  Telefon

  Zaznacz zgody, by zakończyć rejestrację:

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Konsorcjum FEN Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (ul. Czarnkowska 13, 60-415 Poznań) moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, nazwy firmy, numeru telefonu, adresu e-mail w celach związanych z uczestnictwem w wydarzeniu.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Konsorcjum FEN Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (ul. Czarnkowska 13, 60-415 Poznań) moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, nazwy firmy, numeru telefonu, adresu e-mail, w celu przekazywania informacji poszkoleniowych, informacji o innych szkoleniach organizowanych przez Konsorcjum FEN Sp. z o.o. oraz informacji handlowych.