WEBINAR
System operacyjny od QNAP przekraczający oczekiwania
Konsorcjum FEN, największy dystrybutor QNAP w Polsce zaprasza na webinarium poświęcone nowemu systemowi operacyjnemu przeznaczonemu dla QNAP NAS.

W trakcie sesji porównamy dostępne w QNAP systemy operacyjne, opowiemy w jaki sposób QTS Hero pozwala oszczędzać przestrzeń, zwiększać wydajność i jednocześnie zapewniać wysoki poziom bezpieczeństwa przechowywanych danych, chroniąc je również przed SDC czyli tzw. „cichym uszkodzeniem danych”.

Na naszej sesji nie zabraknie informacji o modelach kompatybilnych z nowym systemem oraz procedury migracji dostępnej dla modeli już oferowanych. Zaprosimy Państwa również na cykl bezpłatnych warsztatów stacjonarnych przeznaczonych zarówno dla naszych partnerów handlowych jak i administratorów serwerów QNAP.

QTS Hero to system zbudowany w oparciu o połączenie oferowanych dotychczas przez QNAP dwóch systemów operacyjnych QTS oraz QES.

Z jednej strony elastyczny i umożliwiający instalowanie na systemie dodatkowych aplikacji takich jak systemy backupu, środowisko wirtualizacyjne czy serwer monitoringu wizyjnego. Z drugiej strony system zbudowany na bazie jednego z najbezpieczniejszych na rynku systemu plików ZFS, gwarantującego wysoki poziom ochrony danych, wyposażonego w mechanizmy deduplikacji, kompresji i kompaktowania pozwalając oszczędzać cenną przestrzeń dyskową.

Prowadzący
Lukasz_N
Łukasz Naumowicz
Certyfikowany Inżynier QNAP @ FEN

Certyfikowany architekt i trener z ponad 10 letnim doświadczeniem.  Specjalista w zakresie Storage, Security i WLAN.