Maciej_C_title

Dlaczego warto zabezpieczać dane?

Jak to robić?

Co Ty chcesz konkretnie zrobić?

Kolejność tych pytań nie jest przypadkowa, bo pochodzi z pewnej teorii.

Idea złotego kręgu jest znana w biznesie — to narzędzie, które odpowiadając na pytania „dlaczego?”, „jak?” i „co?”, pozwala na precyzyjne określenie celu, a co za tym idzie — osiągnięcie sukcesu.

To podejście zainspirowało nas do stworzenia cyklu webinarów z Synology w roli głównej — w nieco innej formule niż wcześniej. Każde z dziewięciu spotkań z cyklu Synology WHY? odpowie na pytanie „dlaczego?” warto korzystać z danego rozwiązania tego producenta.

Nasz ekspercki team opowie, w jaki sposób korzystać z oferowanych narzędzi. Ostatnie, nie mniej ważne pytanie — co Ty zrobisz z tą wiedzą — zostawimy otwarte i z chęcią usłyszymy Twoją odpowiedzi.

Lukasz_Skibinski_title

Agenda

Wprowadzenie do Synology & Storage  – jak dobrać? 

13 lutego 2024 | godzina 10:00

Cykl webinarów zaczynamy od przedstawienia Synology jako topowego producenta systemów NAS (i nie tylko). Omówimy nośniki danych, jakie producent ma w swojej ofercie oraz wyjaśnimy, jakie są zalety stosowania sprzętu tego samego producenta.

Portfolio Synology NAS – jaki model będzie dla nas odpowiedni?

12 marca 2024 | godzina 10:00

Portfolio producenta jest naprawdę bogate — jak zatem wybrać odpowiednie urządzenie od Synology pod dane środowisko IT?

Na tym spotkaniu zaprezentujemy główne funkcjonalności danych serii sprzętowych NAS. Opowiemy o gałęziach IT, dla których Synology posiada odpowiednie rozwiązania, m.in. sieci bezprzewodowe WLAN oraz monitoring IP.

Rozwiązania sprzętowe i programowe – wyróżniki na rynku

9 kwietnia 2024 | godzina 10:00

Na trzecim webinarze opowiemy, jakie wyróżniki sprzętowe i programowe cechuje sprzęt Synology, w tym m.in. specjalny model do płytkich szaf rackowych, unikatowe rozwiązania pod CCTV czy też zunifikowana, 60-dyskowa macierz NAS.

Wyjaśnimy, jak całością sprzętu zarządza przeznaczony do tego system DSM & SRM.

Wprowadzenie do rozwiązań kopii zapasowych & synchronizacji danych 

14 maja 2024 | godzina 10:00

Główną funkcjonalnością urządzeń NAS Synology kopie zapasowe & synchronizacja danych. Podczas trwania webinaru omówimy wszystkie niezbędne narzędzia służące do realizacji postawionych zadań oraz zaprezentujemy dobre praktyki.

Praktyczna ochrona przed ransomware

11 czerwca 2024 | godzina 10:00

Zagrożenia związane z podłączeniem urządzeń Synology do sieci LAN/WAN są coraz bardziej powszechne, stąd istnieje realna potrzeba wdrożenia odpowiednich zabezpieczeń. Na spotkaniu poruszymy temat ochrony m.in. przed oprogramowaniem szyfrującym oraz zaprezentujemy odpowiednie narzędzia. 

Zdecyduj, o czym będziemy mówić!

10 września 2024 | godzina 10:00

Zdecyduj, o czym będziemy mówić!

15 października 2024 | godzina 10:00

Zdecyduj, o czym będziemy mówić!

19 listopada 2024 | godzina 10:00

Zdecyduj, o czym będziemy mówić!

17 grudnia 2024 | godzina 10:00

Przed każdym webinarem dostaniesz dodatkowe powiadomienie z linkiem. Warto skorzystać z pliku kalendarzowego, który znajdziesz w mailu z potwierdzeniem rejestracji i dodać spotkania do Twojego terminarza.

Prowadzący

Image
Maciej Cenkier
Product Manager Synology @ FEN
Odpowiedzialny za rozwiązania storage Synology. Wieloletnie doświadczenie i liczne wdrożenia przyniosły mu wiedzę, którą chętnie dzieli się z Partnerami podczas szkoleń czy też rozmów.
Image
Łukasz Skibiński
Certyfikowany Inżynier Synology @ FEN
Wspecjalizowany inżynier Synology w FEN, który świadczy wsparcie techniczne oraz prowadzi szkolenia z zakresu rozwiązań Synology i monitoringu wizyjnego.
Zainteresował Cię ten cykl?
Jesteśmy przekonani, że zaciekawią Cię inne materiały na naszym kanale YT oraz na blogu:

Sprawdź dostępne szkolenia certyfikacyjne:

Zachęcamy również do zapoznania się z ostatnimi cyklami:

Zasady rejestracji:

Wypełnij formularz i prześlij zgłoszenie rejestracyjne. Otrzymasz maila z linkiem umożliwiającym dostęp do webinarów.
*pola oznaczone gwiazdką i zgody są obowiązkowe

Jeżeli mail nie trafił do Twojej skrzynki odbiorczej, sprawdź folder SPAM.

Przed każdym webinarem dostaniesz dodatkowe powiadomienie z linkiem. Warto skorzystać z pliku kalendarzowego i dodać spotkania do Twojego terminarza.

Zarejestruj się

  Imię*

  Nazwisko*

  Adres email*

  Nazwa firmy

  Telefon

  Zaznacz zgody, by zakończyć rejestrację:

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Konsorcjum FEN Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (ul. Czarnkowska 13, 60-415 Poznań) moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, nazwy firmy, numeru telefonu, adresu e-mail w celach związanych z uczestnictwem w wydarzeniu.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Konsorcjum FEN Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (ul. Czarnkowska 13, 60-415 Poznań) moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, nazwy firmy, numeru telefonu, adresu e-mail, w celu przekazywania informacji poszkoleniowych, informacji o innych szkoleniach organizowanych przez Konsorcjum FEN Sp. z o.o. oraz informacji handlowych.